ÇÖZÜMLERİMİZ

Akıllı Tahta Çözümleri

İstediğiniz renk seçeneklerinde tahta rengi, kalem rengi ayarlama.

Eğitim konusuna göre şekil seçenekleri.

Sesli görüntülü kaydetme

Geometrik şekil üretme,düz çizgi çizme

Bilgisayar ekranından kesilen görüntüyü akıllı tahta sayfasına yapıştırma

E-mail atma

Print çıktısı alma

Kullanılabilir araçlar

Uygulama tekrarı

Bilgisayarı kullanma

 

İşletmelerde eğitim düzeyinin devamlı yükseltilmesi, bilgi düzeyini arttırmakla, kalifiye eleman yetişmesini sağlayacaktır. Düzenli toplantılar ise beyin fırtınasıyla işletmelerin karlılık düzeylerini, sistemin işlerliğini, iktisat politikalarını arttıracak fikirler üretilmesine en faydalı zamanlardır. Bu toplantıların veriminin arttırılması için akıllı tahta en güzel araçtır. Bu sayede bu toplantı notlarının tekrar tutulması gerekmeyecek tüm katılımcılara gönderilen notlar, güzel bir kaynak olarak dosyalanabilecektir.

 

Akıllı tahta uygulamasında bilgisayarınızın ekranını projeksiyon cihazı vasıtasıyla tahtaya yansıtabilirsiniz. Tahtaya yansıttığınız görüntüye dokunmatik ekran etkisi veren kalem ile tablet PC gibi bilgisayarınızı yansıtılan ekran üzerinden kullanabilirsiniz. Bilgisayar ekranını uzaktan kullanma imkânı veren lazerli uzaktan kumanda ve kalem üzerinde ki diğer üstün fonksiyon yetenekleri tahtanızın, duvarınızın veya projeksiyon perdesi üzerinde profesyonel sunum yapmanıza kolaylık sağlayacaktır. İnternetteki eğitim programlarını tahtadan yönetebilirsiniz. Bilgisayar ile yapabildiğiniz her uygulamayı tahtadan yapabilirsiniz.

 

Akıllı tahta ile eğitim için hazırlanmış tüm programları kullanabilirsiniz. Diğer akıllı tahtalar için hazırlanmış programlarla birlikte kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir.